Android Telefonum Takip Ediliyor

Andorid Telefonum Takip Ediliyor

Android telefonum takip ediliyor şeklinde şikayetlerin son dönemlerde çok fazla arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. İlgili şikayetlerin temelinde casus program olarak bilinen bir yazılım yatmaktadır. Bu yazılım, telefonlara gizli bir şekilde yüklenmekte ve telefondaki bilgilerin uzaktan alınmasını ve telefonun aynı şekilde uzaktan takip edilmesini sağlar. Üstelik bütün bunları son derece gizli bir şekilde yapar. İlgili yazılımdan korunmak ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için telefonlarınıza gizli bir şekilde yüklenen bu programlardan kurtulmanız gerekir.

Telefonuma birinin girdiğini nasıl anlarım şeklindeki sorunun cevabı aslında son derece basittir. Fakat bu noktada bilinmesi gereken çok değerli bilgiler vardır. Öncelikle bu yazılımların kendisini gizleme noktasında son derece iyi olduğunun kabul edilmesi gerekir. Yani telefonun ekranına ya da uygulamalar listesine baktığınızda ilgili yazılımları görmeniz söz konusu dahi değildir.

Telefon Takip Nasıl Engellenir?

Android telefonum takip ediliyor diyor ya da bu yönde bir takım şüpheleriniz var ise bizden yardım alabilirsiniz. Uzun zamandır bu işi yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin bu alandaki beklentilerini en üst seviyeden karşılıyoruz. Öncelikle bahse konu yazılımın sıradan kişiler tarafından tespit edilemeyeceğini bilinmesi gerekir. Kaldı ki, takip edildiğinizi fark etseniz dahi bu yazılımdan kurtulmanız sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Aklınıza format seçeneği gelebilir. Format atarak telefonunuzdaki bütün uygulamaları silebilirsiniz, fakat bazı telefon takip programları format sonucunda dahi silinmeyebilir. Bu bakımdan çok daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu kabul etmeniz gerekir.

Bizden hizmet almaya karar verdiğiniz ilk olarak telefonunuzu son teknoloji cihazlar ile tarıyor ve böylece telefonunuzda telefon takip yazılımı olup olmadığını tespit ediyoruz. Eğer bu yazılımı tespit edersek, gelişmiş yöntemler kullanarak yazılımı kalıcı olarak siliyoruz. Eğer cihazınızda bu şekilde bir yazılım yoksa bu defada yazılımın yüklenmesini engelleyecek şekilde koruma oluşturuyoruz. Böylece telefonunuza bir daha telefon takip programı yüklenemiyor. Bu durum daha sonraki süreçlerde Android telefonum takip ediliyor mu şeklinde sorular sormanızı da engelleyecektir. Bu hizmetimizle yaşam kalitenizin çok daha fazla artacağı ve böylece daha mutlu olacağınızı söyleyebiliriz.

Telefonunuzda casus yazılım olduğundan şüpheleniyorsanız, güvenliğinizi riske atmadan hemen bizimle iletişime geçin. Cihazınızdaki zararlı yazılımları garantili şekilde ortadan kaldıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
💬Casus yazılımdan mı şüpheleniyorsunuz?
Casus yazılım tespiti ve temizleme ile ilgili bilgi almak için şimdi bize ulaşın. Ücretsiz danışma için hemen yazın.
Powered by