Casus Böcek Temizleme

Casus Böcek Temizleme

Casus böcek temizleme, profesyonel olarak yapılacak bir işlemdir. Sıradan insanların böylesine bir işlemi yapmalarının imkanı yoktur. Çünkü insanları takip etmek için geliştirilen casus yazılım, kendisini saklama ve gizleme noktasında son derece başarılıdır ve bundan dolayı sıradan olarak kabul edilen ve bu yönde herhangi bir teknik bilgisi olmayan kişiler tarafından fark edilemez. Daha açık bir ifade ile söylemek gerekirse, telefonunuzda telefon takip programı olsa dahi bunun ismini uygulamalar listesinde göremezsiniz. Bundan dolayı neyi sileceğinizi de bilemezsiniz.

Casus program, gelişen teknolojin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmış ve insanlardan da çok yoğun bir ilgi görmüştür. Bu durum, günümüzde çok sayıda insanın habersiz bir şekilde dinlenmesine ya da izlenmesine neden olmuştur. Casus böcek temizleme konusuna girmeden önce dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken bir takım hususlar vardır. Burada bahsedilen yazılımların tek yapabildikleri telefonların dinlenmesi değildir. Bu yazılımlar ile sizin gün içinde nerede olduğunuz, hangi sitelere girdiğiniz, yer değiştirmeleriniz, mailleriniz, mesajlarınız, Whatsapp ve Facebook gibi uygulamalarda yaptıklarınız takip edilebilir. Dolayısıyla da cep telefonu casus yazılım engelleme işleminin zorunlu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Casus Böcek Temizleme Nasıl Yapılır?

Casus böcek temizleme yapmak için tek seçeneğin profesyonel hizmet almak olduğunu kabul etmeniz gerekir. Çünkü bu yazılımı silmek için format atılması dahi yeterli olmayabilir. Üstelik format ile silmeyi başarsanız dahi bir süre sonra tekrar yüklenmesi söz konusu olabilir. Bu ise sık sık format atmanıza neden olacaktır. Böylece telefonun özelliklerini kullanamayacak ve burada dosya tutamayacaksınız. Ayrıca siz format atana kadar karşı tarafın istediği bilgilere ulaşma olasılığı olduğunu da dikkate alın. Çünkü casus yazılım tespiti sandığınızdan daha önemli bir işlemdir.

Casus yazılımdan kurtulma için bizden hizmet alabilirsiniz. Tarafımızca yapılan casus böcek temizleme işleminin bütün safhalarına şahit olursunuz ve yaptığımız işlemlerin tamamını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu işlemde izlediğimiz adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • İlk olarak telefonunuza uzaktan bağlanıyoruz.
  • Telefonunuzda yaptığımız taramada casus program tespit edersek bunu özel tekniklerle siliyoruz.
  • Tarama sonucuna yazılım bulamaz isek daha sonraki süreç için telefonunuzu korumaya alıyor ve bir daha telefon takip programı yüklenmesinin tamamen imkansız hale getirilmesini sağlıyoruz.

Telefonunuzda casus yazılım olduğundan şüpheleniyorsanız, güvenliğinizi riske atmadan hemen bizimle iletişime geçin. Cihazınızdaki zararlı yazılımları garantili şekilde ortadan kaldıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
💬Casus yazılımdan mı şüpheleniyorsunuz?
Casus yazılım tespiti ve temizleme ile ilgili bilgi almak için şimdi bize ulaşın. Ücretsiz danışma için hemen yazın.
Powered by