Sık Sorulan Sorular

Casus yazılım tespiti ile ilgili Sık Sorulan Sorular’ı sizin için aşağıda derledik. Burada yer almayan sorularınıza cevap bulabilmek için bizimle “İletişim” sayfamızdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sayfanın en altında “Yorum Yap” kısmından sorunuzu sorabilirsiniz. Size en kısa süre içinde dönüş yapılacaktır.

Android telefonlara casus yazılım yüklenebilir mi?

Evet, casus yazılımın en çok yüklendiği cihazlar Android cihazlardır. Telefon dinleme programı, telefon takip programı gibi isimlerle satılan yazılımlar Android cihazlardaki tüm verilerinizi karşı tarafa iletebilir.

IOs telefonlara casus yazılım yüklenebilir mi?

Evet, ios işletim sistemini kullanan telefonlara da casus yazılım yüklenebilir.

Bilgisayarlara casus yazılım yüklenebilir mi?

En tehlikeli casus yazılım türleri bilgisayarlara yüklenebilen yazılımlardır. Virüs temizleme, fidye programı temizleme, casus yazılım temizleme işlemleri için profesyonel olarak bizden destek alabilirsiniz.

Telefonumda garip ikonlar beliriyor. Casus yazılım yüklenmiş midir?

Evet, bu ciddi bir casus yazılım belirtisidir.

Casus program tespiti işlemleri garantili midir? Kesin sonuç verir mi?

Casus yazılım tespiti garantili olarak yapılır. Casus yazılımın ortadan kaldırılması da %100 garantili bir işlemdir.

Casus program yüklenmesine karşı önlem alınabilir mi?

Evet, alınabilir. Ancak bazı casus program çeşitleri çok ciddi gizlilik kuralları içerir ve tespit edilmeden yüklenebilir.

Telefonuma format attım. Casus yazılım silinmiş midir?

Hayır, kesinlikle silinmiştir denemez. Pek çok casus yazılım telefonun ya da bilgisayarın fabrika çıkışlı parçalarına, depolama alanlarına yüklenir. Format atılsa dahi silinmeyebilir.

Bilgisayarıma format attım. Casus yazılım silinmiş midir?

Hayır, kesinlikle silinmiştir denemez. Pek çok casus yazılım telefonun ya da bilgisayarın fabrika çıkışlı parçalarına, depolama alanlarına yüklenir. Format atılsa dahi silinmeyebilir.

Casus yazılımı kendim silebilir miyim?

Casus yazılımlar silinmeye karşı korumalı şekilde kodlanır. Silmek için yazılımın kök dizinine erişmeniz ve şifre kırmanız gerekebilir. Bu yüzden profesyonel bir destek almadan kesin olarak silinme ihtimali çok düşüktür.

Casus yazılım tespiti için ne kadar ödemeliyim?

Farklı hizmetlerimiz için fiyat tarifelerimizi “Ücretler” kısmından görebilir, güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir